NOMAD TECH MODÜLER DOLDUR-BOŞALT İSTASYONU MODELLERİ

CC Holding olarak, Nomad Tech Savunma Sanayi Tic. A.Ş. firmamızın geçtiğimiz aylarda Ar-Ge süreçlerini duyurduğu yeni Doldur-Boşalt İstasyonu çalışmaları sonucu proje kapsamında ki ürünlerin üretimi gerçekleştirildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Güvenlik standartlarını en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerimize benzersiz bir koruma sunmak için tasarlanan Modüler Doldur-Boşalt İstasyonu ile karşınızdayız.

Modüler Doldur-Boşalt İstasyonu, çelik plakadan üretilmiştir ve ateşli silahların neden olduğu zararlara karşı etkili bir koruma sunar. Göz önünde bulundurulan tüm güvenlik gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan plakalar, kullanıcılarına yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Yüksek Kaliteli İmalat ve Dayanıklılık
İstasyonumuz, sertleştirilmiş Balistik zırh çeliği malzemesinden özenle imal edilmiştir. Bu sayede Modüler Doldur-Boşalt İstasyonu, uzun ömürlüdür ve aşınmaya karşı olağanüstü dayanıklılık sergiler. 

Mükemmel Mukavemet Direnci ile Güvenlik
Ürünümüz, ateşli silahlar için özel olarak test edilmiş ve dikey atışta hafif silah mühimmatlarında plakada herhangi bir penetrasyon olmadığı kanıtlanmıştır. Modüler Doldur-Boşalt İstasyonu, maksimum güvenlik sağlamak için tasarlandı ve güvenlik standartlarınızı karşılamak üzere yüksek performans sunmaktadır.

Nomad Tech Modüler Doldur-Boşalt İstasyonu, Ar-Ge çalışmalarımızın bir ürünü olarak üretimi gerçekleştirilmiş ve güvenlik uygulamalarındaki büyük ihtiyaçları karşılama potansiyeli taşımaktadır. Güvenilirlik ve kalite konusundaki yüksek standartlarımız, bu ürünü güvenlik çözümleri arasında önceliklendirilmesine katkı sağlayacaktır.

CC Holding olarak Nomad Tech'in güvenliği en üst düzeye çıkarmak için geleceğin güvenlik standartlarını geliştirmek yolunda başarılarını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Hep birlikte geleceğe emin adımlarla.