CC HOLDİNG MECLİS ZİYARETİ
CC Holding her geçen gün Bursa’da bölgesel kalkınmaya sağladığı katkılara yenilerini eklemeye devam ediyor. CC Holding yetkilileri bu yatırımları tanıtmak ve çoğaltmak için Ankara’da meclis ziyaretinde bulundular. Bu kapsamda Bursa’ya verdiği değerle bilinen Ak Parti Bursa Milletvekili Sayın Muhammed Müfit AYDIN’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında ilk olarak CC Holding’e ait firmalar ve girişimler hakkında genel bir bilgilendirme yapıldı. Özellikle Bakara Farm ve Fit Kamp Zayıflama merkezi üzerinde yoğunlaşıldı. Bakara Farm ve Fit Kamp Bursa’nın Orhaneli ilçesine bağlı Göktepe köyünde kurulmuş firmalardır.

Bakara Farm sayesinde Göktepe köyünde yeni iş sahalarının oluştuğundan ve bölgede hayvancılığın ilerleme gösterdiğinden bahsedildi.

Yeni bir girişim olan Fit Kamp zayıflama kampı ise bölgeye sağlık ve spor turizminin gelmesini ve bölgenin kalkınmasına destek vermeyi amaçladığından bahsedildi.

Sayın vekilimiz Bursa’ya değer veren meclis konuşmalarında da her fırsatta Bursa’nın tanıtımı yapan, yatırımların artması için çeşitli teşebbüsleri destekleyen birisi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Projelerimizi büyük bir ilgiyle dinleyen Muhammed Müfit AYDIN, CC Holding’in dağ yörelerine yaptığı bu katkılardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler ve dağ yörelerinin gelişimine katkı sağlamak için her türlü desteğe hazır olduğunu belittiler.

CC Holding yetkilileri Ankara'dan ayrılırken Bursa Milletvekili Sayın Muhammed Müfit AYDIN’a kendilerini en iyi şekilde ağırladığı için teşekkür ettiler.

t