CC HOLDİNG GENEL PLANLAMA TOPLANTISI
CC Holding her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. CC Holding bünyesindeki tüm şirket yöneticileri ve yönetici yardımcıları arasında genel bir planlama toplantısı gerçekleştirildi.

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cevher CENKÇİ önderliğinde şirketler arası iletişimi kuvvetlendirmek ve yeni projeler ile ilgili bilgi aktarımı sağlamak amacıyla CC Holding ana binasında toplantı yapıldı. Toplantıya CC Holding Genel Planlama Müdürü Levent ŞİRİN, CC Holding Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Hasan BABUR ve Kubilay COŞKUN, Ahi Yapı’yı temsilen Ahmet GÜNERİ, Roof Çelik temsilcisi Adem ÖKSÜZ, Nomad Tech Genel Müdürü Özkan BEYTEKİN ve Teknik Personel İbrahim KURT katıldı.

Toplantıda Adem ÖKSÜZ ve İbrahim KURT Hakkari’de yapmış oldukları Maraz Hareketli Hedef tanıtımı ile ilgili genel bilgiler verdikten sonra Maraz Hareketli Hedef projesinin iyileştirmesi ve hızlandırılması için istişare yapıldı. Daha sonra Ahmet GÜNERİ de Ahi Yapı konteynerleri ile ilgili önümüzdeki süreçte gelen talepler hakkında bilgilendirme yaptı.

Toplantıda genel hatları ile yapılacak olan projeler konuşulduktan sonra şirketimizin genel durumu hakkında bilgiler verildi.

t