CC HOLDİNG’E EKOL GRUP ZİYARETİ
CC Holding Bursa yönetim binasına, Ekol Grup Güvenlik Şirketleri tarafından ziyaret gerçekleşti.

1999 yılından bu yana özel güvenlik sektöründe hizmet veren Ekol Grup, güvenlik sistemlerinin yanı sıra eğitim, ,iş sağlığı ve güvenliği, temizlik hizmetleri ve yurt dışı savunma sanayi ürünleri alanında da piyasada yer alıyor. Çeşitli alanlarda hizmet veren firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Naci Efe, Genel Koordinatör Yalçın Ertan, Emekli Emniyet Müdürü Hasan Tan Ve Ekol Grup Marmara Bölge Müdürü Ahmet Bey CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’yi ziyaret etti.

Ekol Grup ekibi, CC holding firmaları hakkında detaylı bilgi aldı. CC Holding ( www.ccholding.com.tr ) bünyesinde 2107’de kurulan ve savunma sanayine hizmet eden Nomad Tech (www.nomadtech.com.tr ) markasının Akıllı Çelik Hedef ürününü detaylı inceleyen ekip, güvenlik alanında yeni çalışmalara her zaman açık olduklarını dile getirdi.

“AKILLI ÇELİK HEDEF” ÖNEMLİ BİR GÜVENLİK ÜRÜNÜ

Nomad Tech tarafından savunma sanayinde duyulan ihtiyacı kapatmak için üretilen Akıllı Çelik Hedef ile ilgilenen Ekol Grup, CC Holding ile çalışmanın mutluluk vereceğini belirtti. Görüşme sırasında CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, Nomad Tech şirket müdürü Arif Çelenk, CC Holding Genel Müdürü Hatice Cenkçi, Şirket Müdürleri Levent Şirin ve Ruşen Kul’da yer aldı. Ekol Grup yetkilileri, Akıllı Çelik Hedef’in önemli bir güvenlik boşluğunu dolduracak şekilde tasarlandığını dile getirdi.

Detaylı bilgilendirme ve karşılıklı görüşlerin alınması ile sonlanan ziyaret, güvenlik alanında yeni adımların atılacağının habercisi oldu. Ekol Grup tarafından davet edilen CC Holding yetkilileri en yakın zamanda Ekol Grup Şirketlerini ziyaret edeceğini belirtti.

t